Stohovací vozíky NSR12-20N2(I) jsou chytrou alternativou pro stohování do 7 metrů
Stohovací vozíky NSR12-20N2(I) jsou chytrou alternativou pro stohování do 7 metrů

Nepřetržitý vývoj produktů posiluje pozici vysokozdvižných vozíků Cat® v segmentu skladových vzv. Během posledních tří let byly nové produkty, inovace a upgrady uváděny na trh nebývalým tempem.


Při inovaci každého skladového vzv Cat® věnovali konstruktéři zvláštní pozornost snížení spotřeby energieZaměřili se také na optimalizaci uživatelského komfortu z hlediska ergonomie a produktivity.

Existuje více než 100 modelů skladových vzv Cat®. Od elektrických paletových vozíků s plošinkou i bez ní až po stohovače a retrakyV portfoliu jsou také vychystávací vozíky, elektrické tahače a vysoce specializované VNA vozíky s obsluhou nahoře či dole.


Stohovací vozíky Cat® NSR12-20N2(I) se vyznačují promyšlenou konstrukcí, která snižuje náklady na provoz. Jsou kompaktní, dobře ovladatelné a rychlé.  Rychle se pohybují i ve stísněných prostorách. Ve vašem skladu si tedy můžete zúžit uličky a postavit vyšší regály (až do výšky 7 metrů). Při ukládání těžších palet na potřebnou úroveň zajišťují volitelné sklopné boční stabilizátory zvýšení zbytkové kapacity. Výsledek: mnohem efektivnější využití prostoru vašeho skladu.


Skladové vozíky Cat® pokrývají potřeby zákazníků v širokém spektru průmyslových odvětvíSlouží všem od specialistů v segmentech chladírenských skladů a manipulace s lahvemi až po podniky s jednoduchými, ale náročnými aplikacemi v supermarketech a skladech. S 39 různými zakladači, 22 různými retraky a komplexními řadami vychystávacích a paletových nízkozdvižných vozíků existuje vždy model pro každou situaci.


Snažíme se vám však poskytnout mnohem více než jen vysoce kvalitní a výkonné produkty. Nabízíme také cenné odborné rady, jak zákazníkům, kteří potřebují obměnit svůj vozový park, tak i těm, kteří prostě potřebují vhodný vysokozdvižný vozík pro své konkrétní použití.