Poradenství

VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY CAT® A JEJICH STRATEGIE SPOLEČNÝCH KOMPONENT

Jak můžete minimalizovat náklady spojené s prostojem vysokozdvižného vozíku? Společnost Cat ® Lift Trucks přináší odpověď se Strategií Společných Komponent (SSK).

MAJÍ VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY SE SPALOVACÍM MOTOREM BUDOUCNOST?

Cat® Lift Trucks mapuje trend elektrifikace, ale zdůrazňuje pokračující poptávku po dieselových a LPG vysokozdvižných vozících.

JAK SNÍŽIT ŠKODY NA VYSOKOZDVIŽNÝCH VOZÍCÍCH

Částka vynaložená na opravy poškození vysokozdvižných vozíků, způsobená špatnou nebo neopatrnou jízdou, může být až nepříjemně vysoká. Takové náklady snižují efektivitu a navyšují rozpočet. Lze je však zcela vyloučit.

KAŽDODENNÍ KONTROLY VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU

Každodenní kontroly vysokozdvižného vozíku jsou všechny o tom, abyste se vyhnuli případným tragédiím a zbytečným výdajům. Cat® Lift Trucks nabízí praktické rady, aby byl váš provoz bezpečný a ziskový.

TIPY PRO ŘÍZENÍ VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU V ZIMĚ

Sníh, led a déšť představují pro řidiče vysokozdvižných vozíků, pracující venku, zvýšené nebezpečí. Dnes nabízíme několik rad ohledně bezpečného provozu v zimních podmínkách. Rádi bychom též zmínili důležitou protiskluzovou funkci  čelních elektrických vysokozdvižných vozíků Cat®.

JAK SE VYPOŘÁDAT S PŘEDVÁNOČNÍ ŠPIČKOU POPTÁVKY?

Vánoční čas  pro řadu společností značí maximální vytížení vlastních logistických kapacit, které mohou být na přechodné období i zcela nedostatečné.

JAKÉ VÝHODY PŘINÁŠÍ OJ CAT® EMPOWER PRO VAŠE PODNIKÁNÍ?

Hlava oje skladového vysokozdvižného vozíku s ojí je velmi důležitým rozhraním mezi operátorem a strojem. Její konstrukce a provozní vlastnosti jsou klíčové pro produktivní a bezpečné ovládání řízení, jízdy a manipulace s nákladem.

Cat® Lift Trucks POSILUJE SVOU PODPORU SKLADOVÝCH VZV

Nepřetržitý vývoj produktů posiluje pozici vysokozdvižných vozíků Cat® v segmentu skladových vzv. Během posledních tří let byly nové produkty, inovace a upgrady uváděny na trh nebývalým tempem.

PÉČE O BATERII: JAK SKLADOVAT BATERII VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU BĚHEM ODSTÁVKY

Pokud potřebujete na nějaký čas odstavit vaše vysokozdvižné vozíky, pak je třeba olověným akumulátorům věnovat zvláštní péči. Tím ušetříte čas se servisem či dobíjením, ve chvíli, kdy je budete chtít zase použít.

ZÁSADNÍ ROZHODNUTÍ OHLEDNĚ VÝBĚRU TYPU ŘÍDÍCÍ OJE SKLADOVÉHO VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU

Jaký vliv má systém řízení vysokozdvižného skladového vozíku s ojí na vaši produktivitu? Cat® Lift Trucks přináší výhody tří různých typů ovládacích ramen nabízených u skladových vzv. Tento článek vám pomůže určit ten nejvhodnější pro váš způsob používání.

DŮLEŽITOST VOLITELNÉ DOPLŇKOVÉ VÝBAVY VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU

Výběr správné doplňkové výbavy může proměnit váš skvělý vysokozdvižný vozík na vozík perfektní. Způsob použití, druh provozu i každý uživatel je v praxi jiný. Chcete-li přesně splnit konkrétní požadavky, potřebujete variabilitu při výběru funkcí.

JAK PEČOVAT O VYSOKOZDVIŽNÝ VOZÍK BĚHEM DELŠÍ ODSTÁVKY

Vysokozdvižné vozíky jsou bytelná zařízení a mohou být bez újmy odstaveny po delší dobu. Přesto je důležité se  ujistit, že budou schopné rychlého a bezproblémového návratu ke své práci.

SKLADOVÁ MANIPULACE - VOLNÝ POHYB A DEFINOVANÉ OBLASTI POHYBU - JAKÝ JE MEZI NIMI ROZDÍL

V závislosti na povaze manipulace a skladovaném zboží lze sklady rozdělit na oblasti „volného“ a „definovaného pohybu“. Každodenní provoz v těchto oblastech, i díky speciálnímu vybavení, pak vypadá velmi odlišně.

TRENDY V OBLASTI MANIPULAČNÍ TECHNIKY

Posledních několik let bylo náročných i pro mnoho podniků zabývajících se manipulací s materiálem, skladováním a logistikou. Poté, co přežily následky Covidu, se nyní zotavují a investují do obchodního růstu. Jaké jsou ale hlavní cíle této investice a jaké technologie nakoupit do budoucna? Cat® Lift Trucks nabízí pohled na to, jak se změní manipulace s materiálem.

JAK PŘEDCHÁZET BOLESTEM A ÚNAVĚ ŘIDIČŮ VYSOKOZDNIŽNÝCH VOZÍKŮ

Bolesti, stres a únava způsobené špatnými provozními postupy a návyky při používání vysokozdvižných vozíků jsou ve všech ohledech velmi špatné. Proč bychom je všichni měli brát vážně? Jak vznikají? A co můžeme udělat, abychom se jim vyhnuli?

VYCHYSTÁVÁNÍ: JAK MOHOU ZVEDACÍ VIDLICE ZVÝŠIT ÚČINNOST A ZLEPŠIT ERGONOMII

Někdy je třeba jen té nejmenší změny, aby se celá manipulace s materiálem výrazně změnila. Zvláště když se jedná o tak časově náročnou operaci, jako je vychystávání objednávek.

NÁPADY NA SNIŽOVÁNÍ ENERGETICKÝCH NÁKLADŮ PŘI SKLADOVÁNÍ A MANIPULACI S MATERIÁLEM

S rostoucími cenami paliv a elektřiny stále více roste motivace ke snižování spotřeby energie . V tomto článku Cat® Lift Trucks pro vás přináší inspiraci k úspoře peněz  a k přispění ke snižování emisí uhlíku a tím i ke zlepšení celkového klimatu.

ŠEST ERGONOMICKÝCH PRVKŮ, KTERÉ BYSTE MĚLI PŘI VÝBĚRU NOVÉHO VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU HLEDAT

Díky ergonomickým prvkům může obsluha vysokozdvižného vozíku pracovat produktivněji, efektivněji a bezpečněji. To ve výsledku vede ke snížení nákladů a navýšení zisku. 

VYCHYSTÁVÁNÍ A LIDSKÉ TĚLO: JAK SNÍŽIT ZRANĚNÍ A SVALOVÉ NAPĚTÍ

Každý člověk je schopen snadno zvednout balíček o hmotnosti několika kilogramů. Ale co kdybyste ten stejný balíček museli v průběhu týdnů a měsíců brát stokrát denně, a možná i z těžko přístupných míst?

Li-ION vs. OLOVĚNÉ AKUMULÁTOROVÉ BATERIE - KTERÁ JE LEPŠÍ PRO VÁŠ PROVOZ?

Vysokozdvižný vozík s tradičním olověným akumulátorem je osvědčenou technologií. Avšak baterie Li-ION (lithium-iontové) jsou v současnosti stále více používaným řešením pro vysokozdvižné vozíky. Jaké výhody vám tato nová technologie nabízí?