Vychystávací vozíky Cat® řady NON2 vám umožní snadné vychystávání objednávek ze 2. úrovně.
Vychystávací vozíky Cat® řady NON2 vám umožní snadné vychystávání objednávek ze 2. úrovně.

Nákupní proces vysokozdvižného vozíku od prvotní analýzy až po výběr vhodného řešení může zabrat nějaký čas, avšak výsledek stojí za to - dostanete přesně ten správný vozík, který perfektně odpovídá požadavkům vašeho provozu.

Neexistuje nic jako "regálový prodej" vysokozdvižných vozíků. Místo toho nákupní proces zahrnuje komunikaci se zástupcem vašeho dodavatele, analýzu vašich provozních i obchodních potřeb a výběr toho správného řešení. To s sebou nese jisté časové nároky. Jsme však přesvědčeni, že ve výsledku se vám tato časová investice rozhodně vyplatí.

Vezměte si například vychystávací vozíky. Může to vypadat, že vychystávací vozíky jsou stejné bez ohledu na značku, pokud dosáhnou té správné výšky. Ve skutečnosti je důležité, aby tyto vozíky byly speciálně přizpůsobeny potřebám vaší činnosti. Vychystávání objednávek je nejdražší součástí celého manipulačního řetězce, takže je důležité, aby váš stroj byl přizpůsoben druhům zboží, které prodáváte, úložným systémům, se kterými pracujete, a v neposlední řadě potřebám vašich řidičů. Dokonce i zdánlivé maličkosti, jako je umístění ovládacích prvků v kabině řidiče, mohou mít velký vliv na ergonomii pracovního prostředí a rychlost, s jakou mohou vaši vychystávači pracovat.


Při pohledu na portfolio vysokozdvižných vozíků dodavatele nemusí být produkty uvedené v brožurách a na webových stránkách stejné jako vozík, který po zadání specifikace vaší objednávky může vyjet z výrobní linky.

Každá firma řeší škálu operací manipulace s materiálem, které mohou být podobné. Avšak i malá přizpůsobení designu či vybavení vozíku mohou mít podstatný vliv na efektivitu celého procesu. Například díly, jako jsou zvedací zařízení, vidlice, kabiny, kamery, pneumatiky, atd. mohou být vybrány tak, aby přesně vyhovovaly vaší činnosti. Dokonce i výkon vysokozdvižného vozíku lze upravit tak, aby vám usnadňoval každodenní práci.

Například, pokud váš provoz zahrnuje přepravu nákladu na velké vzdálenosti, přidání větších vidlic a zvýšení rychlosti by vám umožnilo přesunout více nákladu v průběhu každé směny ve srovnání se standardním vychystávacím vozíkem.

Proces analýzy potřeb za účelem zjištění konkrétních úprav, které je třeba provést pro zvýšení efektivity provozu, se neuděje přes noc. Je to ale zásadní krok, pokud chcete, aby provoz byl tak efektivní a produktivní, jak jen může být.

Máte zájem zjistit, co by mohlo prospět vašemu podnikání? Kontaktujte nás pomocí formuláře nebo kontaktní osoby níže. Ozveme se co nejdříve a rádi pomůžeme, společně s vámi, najít to nejlepší řešení na míru pro vás.