Zakladač s vnitřním stáním pro obsluhu

Cat® NSR12-20N2(I)

Stohovací vozíky NSR12-20N2(I) jsou chytrou alternativou pro stohování do 7 metrů, horizontální přepravu na dlouhé a krátké vzdálenosti a vychystávání objednávek. Tyto zakladače pro stojící obsluhu vám umožní plnohodnotnější využití cenného skladovacího prostoru díky užším uličkám a vyšším regálům. Nabízejí podobné kapacity zdvihu jako mnoho retraků, ale při nižších cenách a navíc se mohou pohybovat i ve stísněnějších prostorech.

PohonElektrickýPohon
Nosnostaž 2000 kgNosnost
Výška zdvihuaž 7,0 mVýška zdvihu

Kontaktní osoba

JANA KOUTNÁ
606 740 165
jana.koutna@brambles.cz

Tyto zakladače pro stojící obsluhu jsou kompaktnější a nabízejí rychlejší ovládání než plošinové modely. Díky pokročilým systémům pohonu, zdvihu, spouštění, řízení a stability je provádění všech úloh rychlejší a snazší. Zejména v úzkých uličkách stihnete více práce za méně času, s menším počtem vozíků a zaměstnanců.

Prostor pro obsluhu je chráněný a zasazený do robustní konstrukce vozíku, takže váš personál může pracovat rychle a sebevědomě. Automatická regulace rychlosti a stability navíc snižuje riziko nehod a poškození. Prostor pro obsluhu je chráněný proti vibracím, je pohodlný, tichý a umožňuje snadný nástup a výstup.

Ergonomické ovládací prvky
dále zvyšují komfort, uspokojivost práce a produktivitu – a pomáhají předcházet stresu, námaze a únavě. Mají plně přizpůsobitelnou řídicí konzoli (nahoru/dolů, dopředu/dozadu), která řidiči umožňuje zaujmout optimální polohu. Ovládací prvky upevněné na opěrce rukou umožňují současné ovládání pohonu a hydraulických funkcí.

 

Klíčové vlastnosti Cat® NSR12-20N2(I):

NÍZKÉ PROVOZNÍ NÁKLADY

 • Robustní konstrukce a utěsnění komponentů minimalizují poškození a opotřebení, a to i v náročném vícesměnném provozu.
 • Možnost vybavení multifunkčním displejem s palubní diagnostikou, která podporuje správné používání vozíku a urychluje údržbu.
 • Identifikace pomocí kódu PIN brání neoprávněnému použití, zatímco volba mezi režimy PRO, ECO a EASY umožňuje přizpůsobení výkonu vozíku zkušenostem obsluhy a způsobu využívání. (Pouze v případě vybavení multifunkčním displejem.)
 • Snadné a bezpečné uzamčení baterie zabraňuje prodlevám a nehodám při výměně.
 • Rychlý přístup pro účely údržby v kombinaci s nízkými nároky na servis a dlouhými servisními intervaly omezuje odstávky.
 • Plně integrovaná Li-ion baterie zvyšuje účinnost, dobu provozu a životnost baterie při současné minimalizaci nutnosti údržby, což pomáhá dále snížit celkové provozní náklady.

FUNKČNOST A PRODUKTIVITA

 • Pokročilá technologie AC motoru a řízení umožňují rychlou, plynulou a přesnou jízdu, zvedání a pokládání nákladu.
 • Integrované funkce šetří čas tím, že umožňují současné ovládání rychlosti jízdy, pohybů stožáru/vidlice a využití bočních stabilizátorů.
 • Boční stabilizátory (volitelné) zvyšují zbytkovou nosnost při zdvihu do výšky.
 • Progresivní elektrický posilovač řízení automaticky přizpůsobuje citlivost v závislosti na rychlosti, což zajišťuje vysokou přesnost při těsných manévrech a vysokou stabilitu při rychlé a rovné jízdě.
 • Automatické řízení průjezdu zatáčkou snižuje maximální rychlost jízdy podle úhlu natočení volantu, čímž zajišťuje rychlé, ale přitom bezpečné, stabilní a jisté zatáčení.
 • Funkce zpomalené rychlosti (Creep Speed) zvyšuje nosnost v případě zdvihu od výšky větší než 1,7 m prostřednictvím automatického omezení rychlosti jízdy na 5 km/h poté, co vidlice při manipulaci této výšky dosáhnou.
 • Zúžené vidlice a a jejich zkosené konce umožňují rychlejší nabrání palety s nižším rizikem poškození.
 • Li-ion baterie zvyšuje výkon a umožňuje rychlé nabíjení podle potřeby prostřednictvím snadno přístupného konektoru. Tím je zajištěn trvalý provoz bez nutnosti výměny baterie.
 • Velká světlá výška zabraňuje zadrhávání na rampách a nerovných površích.
 • Modely s přízdvihem (I) poskytují dodatečnou světlou výšku a lze je použít pro manipulaci se dvěma paletami naráz – s jednou paletou manipulují podpěrné nohy a se druhou vidlice. (Modely NSR12N2I, NSR16N2I a NSR20N2I.)
 • Volitelný asistenční systém pro nastavení výšky poskytuje obsluze rychlý a jednoduchý způsob volby mezi zastavením v předem stanovené výšce nebo jejím obejitím.
 • Volitelný laserový ukazatel výšky vidlic zlepšuje přesnost při jejich zvedání do potřebné úrovně.
 • Volitelné ergonomické řízení stopy vidlic umožňuje nastavení rychlosti z pohodlnější polohy – a při lepším výhledu – obsluze stojící ve směru stopy vidlic.
 • 360stupňové řízení umožňuje plynulé zatáčení bez nutnosti zastavit kvůli změně směru.

ERGONOMIE A BEZPEČNOST

 • Uzavřené stanoviště obsluhy poskytuje všestrannou ochranu v podobě odolného podvozku, integrovaného nárazníku, horních ochranných sloupků a střechy.
 • Komfortní prostor pro obsluhu minimalizuje námahu a únavu díky nízkému vstupu, podlaze bez styku se zemí, vynikající úrovni tlumení vibrací, polstrované opěrce zad a dostatku prostoru.
 • Optický snímač přítomnosti snižuje stres a únavu obsluhy tím, že jí umožňuje provádět drobné pohyby nohou, aniž by mohlo dojít k neúmyslné aktivaci automatické brzdy.
 • Plně nastavitelný volant umožňuje různé polohy při řízení v závislosti na směru jízdy.
 • Nastavitelná opěrka na ruce nabízí pohodlnou podpěru zápěstí a umožňuje ideální polohu ruky při současném ovládání kolečka akcelerátoru, hydraulických páček a ostatních prvků.
 • Jasný výhled do všech stran a na konce vidlic je umožněn pečlivě navrženou konstrukcí zdvihacího zařízení, nosné desky, ochrany hlavy, sloupů a podvozku, ale také povrchy s nízkou odrazivostí světla.
 • Vybavení týkající se nízké hlučnosti zahrnují tiché ventilátory s regulací teploty a motory čerpadel zdvihu s regulací otáček, což zajišťuje příjemné prostředí pro personál obsluhy.
 • Pracovní pomůcky zahrnují velkou přihrádku na nástroje – nachází se pod opěrkou na ruce a je přístupná zvenku – a také držáky na menší vybavení, telefon, nápoje a desku na psaní se svorkou na papíry.
 • Volitelný intuitivní multifunkční displej poskytuje řidiči všechny potřebné informace a díky optimálnímu nastavení polohy a úhlu umožňuje jasný výhled.

Typ stroje

Nosnost
  (kg)

Zdvih

(m)

NSR12-20N2(I)

2000

až 7,0

 

-


Robustní konstrukce a utěsnění komponentů minimalizují poškození a opotřebení, a to i v náročném vícesměnném provozu.

Jasný výhled do všech stran a na konce vidlic je umožněn pečlivě navrženou konstrukcí zdvihacího zařízení, nosné desky, ochrany hlavy, sloupů a podvozku, ale také povrchy s nízkou odrazivostí světla.

Pokročilá technologie AC motoru a řízení umožňují rychlou, plynulou a přesnou jízdu, zvedání a pokládání nákladu.

Funkce zpomalené rychlosti (Creep Speed) zvyšuje nosnost v případě zdvihu od výšky větší než 1,7 m prostřednictvím automatického omezení rychlosti jízdy na 5 km/h poté, co vidlice při manipulaci této výšky dosáhnou.

Volitelný laserový ukazatel výšky vidlic zlepšuje přesnost při jejich zvedání do potřebné úrovně.

Identifikace pomocí kódu PIN brání neoprávněnému použití, zatímco volba mezi režimy PRO, ECO a EASY umožňuje přizpůsobení výkonu vozíku zkušenostem obsluhy a způsobu využívání. (Pouze v případě vybavení multifunkčním displejem.)

Volitelný intuitivní multifunkční displej poskytuje řidiči všechny potřebné informace a díky optimálnímu nastavení polohy a úhlu umožňuje jasný výhled.

Uzavřené stanoviště obsluhy poskytuje všestrannou ochranu v podobě odolného podvozku, integrovaného nárazníku, horních ochranných sloupků a střechy.

Praktický držák na dokumenty.

Přídavná kamera umožňuje zlepšenou orientaci při manipulaci s nákladem.

Zúžené vidlice a a jejich zkosené konce umožňují rychlejší nabrání palety s nižším rizikem poškození.

Boční stabilizátory (volitelné) zvyšují zbytkovou nosnost při zdvihu do výšky.

Vybavení týkající se nízké hlučnosti zahrnují tiché ventilátory s regulací teploty a motory čerpadel zdvihu s regulací otáček, což zajišťuje příjemné prostředí pro personál obsluhy.

Volitelné ergonomické řízení stopy vidlic umožňuje nastavení rychlosti z pohodlnější polohy – a při lepším výhledu – obsluze stojící ve směru stopy vidlic.

Chci se dozvědět více o tomto produktu

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.