O naší společnosti

Za čtvrt století působení na českém trhu se stala společnost BPS Průmyslové Služby stabilním partnerem průmyslové klientele v oblasti manipulační techniky.

  • Založena v roce 1994 jako hlavní dodavatel manipulační techniky do Škoda Auto a.s. (přes 800 strojů v dlouhodobém nájmu).
  • Založena australskou společností Brambles se záměrem správy velkých parků manipulační techniky, v té době transformující se ekonomiky.
  • Postupem času se vyvinula a vyprofilovala v ryze českou flexibilní společnost, s českým kapitálem.
  • Dnes zastupujeme na českém trhu značku jednoho z největších výrobců manipulační techniky na světě – Cat® Lift Trucks. Většina technologie je vyráběna v západní Evropě!
  • Máme 6 servisních poboček a 21 servisních techniků.
  • Pokrýváme tak všechny regiony České republiky.
  • Propracovaný systém hlídání servisní historie všech strojů dodaných na trh, ať už formou prodeje nebo pronájmu, garantuje uživatelům plánování pravidelného servisu a aktuálnost legislativních náležitostí provozované techniky.

Specializujeme se též na výrobu trakčních akumulátorů z komponentů renomovaných výrobců TAB a Midac. Rozsáhlý sklad a vlastní montáž nám umožňují pružně a rychle reagovat na urgentní potřeby dodávek trakčních bloků a akumulátorů pro manipulační techniku, zdvihací plošiny, mycí a zametací stroje. Dodáváme také startovací akumulátory pro automobily a motocykly. Samozřejmostí je následný servis a údržba od jednotlivých baterií až po správu velkých parků a nabíjecích stanic.


Podívejte se na Naši provozovnu v Krnsku z dronu

Prodej a pronájem vysokozdvižných vozíků UniCarriers

965

vozíků v dlouhodobých pronájmech
Prodej a pronájem vysokozdvižných vozíků UniCarriers

29

let na trhu
Prodej a pronájem vysokozdvižných vozíků UniCarriers

6451

servisních zásahů
Prodej a pronájem vysokozdvižných vozíků UniCarriers

35

zaměstnanců

Kontaktní osoba

VERONIKA KRATOCHVÍLOVÁ
602 667 765
veronika.kratochvilova@brambles.cz

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.