Cat® Lift Trucks - výrobce vysokozdvižných vozíků

Portfolio produktů Cat® Lift Trucks je výlučně vyráběné a vyvíjené v západní Evropě. Motorové vysokozdvižné vozíky, elektrické vysokozdvižné vozíky, retraky, ruční paletové vozíky, vozíky do úzkých uliček, vychystávací vozíky plně pokrývají požadavky nejnáročnější klientely v rozmanitosti jejích manipulačních potřeb.

Aplikované špičkové technologie s akcentem na propracovanou ergonomii ovládání, integrovaní bezpečnostní a provozní asistenti jsou silnou stránkou produktů Cat®.  Bezpečnost provozu a komfort obsluhy patří do základní filozofie vývoje produktové řady.

Více z historie

V roce 1965 Caterpillar získal společnost, kterou založil Lester – Towmotor – a vytvořil brand Cat® Lift Trucks, která se hrdě považuje za přímoho potomka značky Lester, sdílí stejný závazek k novým nápadům, praktickým řešením a legendární spolehlivosti (např. prototyp Modelu L tvrdě pracoval 30 let, než definitivně odešel do důchodu). V roce 1992 Caterpillar vytvořil společný podnik s Mitsubishi Heavy Industries (MHI) Ltd, aby spojil technologické, finanční a marketingové síly ve výrobě všech možných typů zařízení pro manipulaci s materiálem. Od té doby působíme z firemní centrály v Almere v Nizozemsku a dodnes pokračujeme v úzké spolupráci. Vysokozdvižné vozíky Cat® a skladové vybavení patří mezi nejlépe vyráběné vozíky v oboru. Náš sortiment zahrnuje elektrické, naftové či LPG vysokozdvižné vozíky a také kompletní sortiment skladové techniky, která navazuje na úspěšnou akvizici švédské značky Atlet.


 

Portfolio vysokozdvižných vozíků Cat® Lift Trucks


 

 

Podívejte se NA KLÍČOVÉ HODNOTY VÝROBCE vysokozdvižnÝCH vozíkŮ CAt® Lift Trucks

 


-Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.