Nízkozdvižný vychystávací vozík se zvedacími vidlicemi a plošinkou CAT® NO12N2FP
Nízkozdvižný vychystávací vozík se zvedacími vidlicemi a plošinkou CAT® NO12N2FP

Vánoční čas  pro řadu společností značí maximální vytížení vlastních logistických kapacit, které mohou být na přechodné období i zcela nedostatečné.

Období kapacitních špiček se mohou výrazně lišit v závislosti na povaze práce každé společnosti a odvětví, ve kterém působí, ale pro většinu společností je předvánoční čas obdobím tvrdé práce. Zákazníci většinou ve spěchu nakupují dárky pro své blízké a čím jsou Vánoce blíže, tím je tlak na okamžité dodání na poslední chvíli vyšší.


Předvánoční čas, zvláště pro e-shopové obchody, znamená daleko vyšší poptávku než v běžném období kalendářního roku. Jak však může skladový provoz držet krok s požadavky, kdy může být poptávka po zboží dvakrát vyšší než v jiných ročních obdobích? Pokud je manipulace se zbožím dobře optimalizována, neměly by existovat žádné přebytečné kapacity, které byste mohli v takové chvíli využít. Jak tedy lze pokrýt tyto náhlé poptávkové špičky?

Pro mnoho společností je odpovědí krátkodobý pronájem vysokozdvižných vozíků. Na základě této služby lze zákazníkovi operativně dodat potřebné vysokozdvižné vozíky, které mu pomohou vypořádat se s momentálně vyšší pracovní zátěží. Období pronájmu může trvat několik dní nebo několik měsíců, ale půjčíte si je jen na takou dobu, na kterou je potřebujete. Tím se vyhnete dalším případným nákladům, které byste měli s nevyužívanou manipulační technikou.


Během těchto období může být problém držet krok s poptávkou zákazníků - naštěstí jsou k dispozici na krátkobobý pronájem vysokozdvižné vozíky Cat®, od naší společnosti BPS Průmyslové Služby sro, které tento problém řeší a zajišťují tím neustále vysokou spokojenost zákazníků.

Pokud vás toto téma zaujalo a řešíte ve firmě logistické pokrytí krátkodobých špiček poptávky, obraťte se na nás pomocí uvedeného kontaktu nebo formuláře níže. Rádi vám v tomto pomůžeme s řešením.