Ručně vedený vysokozdvižný zakladač s plošinkou

Cat® NSV12-16P(I)(S)

Model NSV12-16P(I)(S) je univerzální vysokozdvižný vozík se sklopnou plošinkou. Všechny modely lze použít jak v režimu pro pěší obsluhu, tak v jízním režimu pro interní přepravu na všechny vzdálenosti. Plošinka se v případě potřeby složí naplocho k podvozku – pro úsporu místa. Tyto vozíky se přizpůsobí nejrůznějším provozům v úzkých prostorách, včetně příležitostného vychystávání až do výšky 5,4 m. Navíc můžou být vybaveny proporčním zdvihem nebo opěrnými nohami.

PohonElektrickýPohon
Nosnostaž 1600 kgNosnost
Výška zdvihuaž 5,4 mVýška zdvihu

Kontaktní osoba

JANA KOUTNÁ
606 740 165
jana.koutna@brambles.cz

Model NSV12P má nosnost 1,2 tuny, takže je vhodnější pro menší zatížení, ale jinak je jeho vybavení na stejně vysoké úrovni jako u ostatních modelů.
Model NSV12P(I) je vozík s kapacitou zatížení 1,2 tuny, který je vybavený volitelnou funkcí přízdvihu.
Model NSV16P zvládne zatížení až 1,6 tuny. Kromě volitelných parametrů, které jsou použitelné pro všechny modely, lze tento zakladač v případě potřeby vybavit také širokými rozkročenými nohami (volitelné).
Model NSV16P(I) s volitelnou funkcí přízdvihu má nakládací nohy, které umožňují získat větší světlou výšku při jízdě na nerovných površích a rampách. Zároveň umožňuje manipulaci se dvěma paletami naráz – s jednou paletou manipulují nakládací nohy a s druhou vidlice.
Model NSV16P(S) s volitelnou funkcí rozkročných nohou je ideální pro manipulaci s mimořádně širokými náklady a dole uzavřenými paletami. Vzhledem k tomu, že jsou nakládací nohy umístěny mimo prostor pro paletu, se mohou vidlice zvednout z úrovně země.

 

Klíčové vlastnosti Cat® NSV12-16P(I)(S):

NÍZKÉ PROVOZNÍ NÁKLADY

 • Senzory odolné proti povětrnostním vlivům (IP65 nebo IP67), dlouhé servisní intervaly a funkce rychlého přístupu – včetně odnímatelného krytu motoru – snižují potřebu údržby a zlepšují dobu provozuschopnosti.
 • Přihlášení pomocí kódu PIN brání neoprávněnému použití vozíku.
 • Palubní počítač zjednodušuje diagnostiku poruch, sledování stavu vozíku a baterie a nastavení parametrů pro konkrétního řidiče.
 • Indikátor vybití baterie (BDI) pomáhá předcházet poškození baterie v důsledku jejího hlubokého vybití a podporuje optimální načasování výměny baterie.

FUNKČNOST A PRODUKTIVITA

 • Nejnovější technologie střídavého hnacího motoru nabízí vyšší točivý moment, rychlejší jízdu (8,5 km/h) a snazší ovládání – a tím pádem špičkový výkon.
 • Zkosený profil vidlic umožňuje rychlejší nabírání palet v regálech nebo blokových stozích.
 • Kompaktní rozměry a snadné, přesné ovládání umožňují rychlé manévrován i v těch nejužších uličkách.
 • Plošinu lze sklopit směrem k podvozku, když zrovna není potřeba, což šetří prostor.
 • Volitelná Li-ion baterie umožňuje nepřetržitý provoz bez nutnosti výměny baterie. K dispozici je funkce rychlého nabíjení podle potřeby během krátkých přestávek.
 • Pokud je model NSV16P(S) vybaven volitelnými rozkročenými nohami, zvládne manipulaci s uzavřenými paletami a širšími náklady (a u modelu NSV16P je k dispozici i možnost se širokými rozkročenými nohami).
 • Volitelný počáteční zdvih usnadňuje provoz modelů NSV12P(I) a NSV16P(I) i na nerovných površích a rampách a umožňuje manipulaci se dvěma paletami.

ERGONOMIE A BEZPEČNOST

 • Ergonomická hlava řídící oje, která je díky svému tvaru vhodná pro ruce všech velikostí, nabízí velké a dobře přístupné ovládací prvky zdvihu/spouštění, rychlosti a dalších funkcí. Zařízení lze výborně ovládat i v rukavicích.
 • Klávesnice a displej na řídící oji urychlují aktivaci vozíku, výběr nastavení a dostupnost informací, např. o stavu baterie.
 • Litinová plošina spolehlivě odolá deformaci, poskytuje vynikající komfort díky tlumení a je vybavena nízkým schůdkem pro snadné nastupování a vystupování.
 • Úhel plošiny nutí řidiče ohnout kolena, což má za následek uvolněnou polohu při stání využívající přirozeného odpružení těla.
 • Volitelné polstrované pohodlné bočnice lze rychle sklopit a vyklopit – jednou rukou a bez nutnosti opustit plošinu – což zajišťuje ochranu a zlepšuje přístupnost.
 • Volitelná pevná plošina nabízí dodatečnou bezpečnost a komfort. Na výběr máte z několika konstrukcí bariéry a nástupů/výstupů.
 • Díky volitelnému elektronickému posilovači řízení není nutné fyzické spojení mezi řídící ojí a hnacím kolem. To znamená, že se na řidičovu ruku, zápěstí a paži nepřenášejí nárazy, kroucení a zatáčení.
 • Progresivní řízení přizpůsobuje citlivost podle rychlosti vozíku a úhlu řídící oje. Odpor a zpětná vazba z hnacího kola pomáhají dále optimalizovat dojem z jízdy (v případě volitelného posilovače řízení).
 • Volitelný ochranný rám zajišťuje bezpečnost práce ve výškách přes 1,8 m, aniž by bylo nutné opustit plošinu nebo sklopit bočnice.

Typ stroje

Nosnost

(kg)

Zdvih

(m)

NSV12P 1250

1,7 - 5,4

NSV12P(I) 1250 1,7 - 5,4

NSV16P

1600 1,7 - 5,4

NSV16P(I)

1600 1,7 - 5,4

NSV16P(S)

1600 1,7 - 5,4

-


Model Cat® NSV12-16P(I)(S) je univerzální vysokozdvižný vozík se sklopnou plošinkou. Všechny modely lze použít jak v režimu pro pěší obsluhu, tak v jízním režimu pro interní přepravu na všechny vzdálenosti. Plošinka se v případě potřeby složí naplocho k podvozku – pro úsporu místa.

Vozíky Cat® NSV12-16P(I)(S) se přizpůsobí nejrůznějším provozům v úzkých prostorách, včetně příležitostného vychystávání až do výšky 5,4 m. Navíc může být vybaven proporčním zdvihem nebo opěrnými nohami.

Chci se dozvědět více o tomto produktu

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.