Standardní nízkozdvižný vychystávací vozík

Cat® NO20-25N2

Řada nízkoúrovňových vychystávacích vozíků Cat® NO20-25N2 nabízí rychlost, efektivitu a ergonomický design - základní faktory v dnešních náročných prostředích pro vychystávání objednávek.

PohonElektrickýPohon
Nosnostaž 2500 kgNosnost
Výška zdvihu135 mmVýška zdvihu

Kontaktní osoba

ROSTISLAV ČOPÍK
778 597 658
rostislav.copik@brambles.cz

Modelová řada Cat® NO20-25N2 nabízí nosnost od 2 000 do 2 500 kgNízká výška nástupního kroku a konstrukce 3D Step-In pomáhají zvyšovat efektivitu a snižují zatížení, které může nastat při intenzivním vychystávání objednávek. Těmito ergonomickými prvky disponuje každý stroj této řady.

Volant soustřeďuje důležité ovládací prvky vozíku na dosah ruky a je navržen tak, aby řidiči poskytoval lepší viditelnost při couvání a zároveň snižoval svalové napětí. Během vychystávání je běžné, že obsluha prochází vozíkem při přenosu zboží. Aby to bylo snazší, je výška opěradla optimalizována tak, aby poskytovala vynikající podporu opěradla a zároveň byla dostatečně nízká tak, aby neomezovala obsluhu v oblasti loktů při průchodu vozíkem. V kombinaci s nejužší šířkou vozíku na trhu nabízí řada Cat® NO20-25N2 rychlejší a ergonomičtější vychystávání než kdykoliv předtím.

 

Klíčové vlastnosti vychystávacích vozíků Cat®:

NÍZKÉ PROVOZNÍ NÁKLADY

 • Integrovaná konstrukce motoru a převodovky zvyšuje spolehlivost a poskytuje nejlepší energetickou účinnost na trhu.
 • Zjednodušený jednodílný hlavní rám se svařovanou ocelovou konstrukcí je odolný a bezproblémový.
 • Nový design nosiče vidlice snižuje opotřebení a poškození válečků a zabraňuje jakémukoli prostorově náročnému vyčnívání táhel do prostoru řidiče.
 • Vidlice jsou široké a vyztužené pro dlouhou životnost, zatímco hladká, plochá přední strana vidlice zabraňuje pořezání nebo zachycení zboží ostrými hranami.
 • Jednoduchá a rychlá dostupnost systémů a komponent pro kontroly a servis minimalizuje prostoje a účty.
 • Zobrazení provozních hodin a stavu baterie podporuje správnou údržbu.


FUNKČNOST A PRODUKTIVITA

 • Jedinečné inteligentní ovládání zatáček rychle reaguje na chování řidiče a rychlost pojezdu – upravuje citlivost, rychlost zatáčení a omezení úhlu podle měnících se potřeb.
 • Charakteristiky ovládání řízení jsou při couvání upraveny tak, aby umožňovaly polohu řidiče na boku a ovládání jednou rukou.
 • Pokročilá kontrola trakce zajišťuje plynulou, rychlou akceleraci a zabraňuje prokluzu kol a souvisejícímu opotřebení při jízdě na kluzkém povrchu nebo při přepravě těžkých nákladů.
 • Rychlost zpomalení a brzdnou dráhu lze snadno ovládat a předvídat pro dokonalé umístění a jsou programovatelné pomocí TruckTool.
 • Jízdní režimy ECO a PRO lze zvolit podle operátora a aplikace a lze použít přizpůsobená nastavení pro splnění specifičtějších požadavků.
 • Ovládání Walk-by-side lze ovládat pomocí volantu s omezenými úhly z důvodu bezpečnosti, aby se zlepšil výhled na konce vidlic (k dispozici jsou volitelné boční ovládací prvky).
 • Funkce „Flying start“ umožňuje operátorovi začít zrychlovat z pozice vedle sebe, než vstoupí na podlahovou rohož s detekcí přítomnosti, pro rychlejší přístup k řízení.
 • Prostorný a ničím nerušený prostor pro obsluhu, s protiskluzovou podložkou, nízkou výškou schodu a bez nebezpečí zakopnutí, to vše zajišťuje rychlý přístup.
 • Zkosené špičky vidlic a tandemová zátěžová kola umožňují rychlý vstup palet a vychystávacích klecí s menší pravděpodobností poškození.
 • Špičková výška zdvihu vidlice (až 220 mm i u modelů s nejnižším zdvihem) zvyšuje světlou výšku palet a vychystávacích klecí pro rychlou a bezpečnou manipulaci na nakládacích rampách a rampách.
 • Řada zahrnuje různé modely zvedací vidlice (F) a zvedací plošiny řidiče (P) pro různé aplikace.


ERGONOMIE A BEZPEČNOST

 • Podlaha s vysokým komfortem a trojitým odpružením nabízí plovoucí strukturu pro tlumení nárazů a vibrací, boční tlumení pro uvolnění kolen a kotníků a tlustou nejmodernější rohož pro snížení mikrovibrací.
 • Šikmá opěrka nohou minimalizuje námahu pro sedící (viz možnosti) a vysoké operátory.
 • Optimalizovaný tvar a výška opěradla poskytují maximální šířku průchodu v úrovni boků, snadný průchod pro operátory přenášející zboží a bezpečnou polohu naklonění během zatáček.
 • Inovativní volant s tlumením vibrací se snadno ovládá oběma rukama a lze jej nastavit na výšku a úhel pro maximální pohodlí.
 • Ergonomicky tvarované pedály akcelerátoru a další ovládací prvky integrované do volantu jsou snadno dosažitelné, aniž by musel uvolňovat rukojeť.
 • Volba polohy rukou na volantu umožňuje pohodlné a kontrolované couvání se sníženým kroucením ramen a zápěstí.
 • Regenerativní brzdění, optimalizované pro eliminaci houpavého efektu při úplném zastavení, se kombinuje s funkcí Hill Hold a protiblokovacími brzdami, které napomáhají hladkému provozu, jistotě a bezpečnosti za všech podmínek.
 • Úložný prostor pro vybavení operátora je k dispozici v zadní přihrádce a v přihrádkách vpředu.

 

SESTAVTE SI SVŮJ VYCHYSTÁVACÍ VOZÍK V NAŠEM KONFIGURÁTORU.

Typ

Nosnost
(kg)

Pohon

Výška zdvihu 
(m)

NO20-25N2 2000-2500 elektrický 115 mm

Podívejte se co umí vychystávací vozíky řady Cat® NO12-25N2(F)(P)(FP)

-


Řada Cat© NON2 nízkoúrovňových vychystávacích vozíků nabízí rychlost, efektivitu a ergonomický design.

Integrovaná konstrukce motoru a převodovky zvyšuje spolehlivost a poskytuje nejlepší energetickou účinnost na trhu.

Volant u řady Cat© NON2 soustřeďuje důležité ovládací prvky vozíku na dosah ruky.
Snadno ovládá oběma rukama a lze jej nastavit na výšku a úhel pro maximální pohodlí.

Řada Cat© NON2 má nástupní výšku pouze 123 mm a tím významně snižuje namáhání těla při opakovaném nastupování a vystupování.

Cat© NON2 - úložný prostor pro vybavení operátora je k dispozici v zadní přihrádce a v přihrádkách vpředu.

Funkce „Flying start“ umožňuje operátorovi začít zrychlovat z pozice vedle vozíku, ještě než vstoupí na podlahovou rohož s detekcí přítomnosti pro rychlejší přístup k řízení.

Cat© NON2 - baterie je velmi snadno přístupná a dá se jednoduše vysunout po válečcích.

Řada Cat© NON2 během jízdy velice snadno eliminuje povrchové nerovnosti a přispívá tím k vyššímu komfortu jízdy.

Kontaktuje nás

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.